Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Panie Irlandczyk widze jest Pan jakimś medium lub też wyrocznią, skoro wie Pan lepiej za ludzi co dla nich dobre? Chcesz palić to pal, proste! Trąbisz Pan o narkotykach, a sam pewnie odurzasz się piwem lub wódką, ewentulanie pijesz papierosy lub nie możesz zacząć dnia od kubka kawy? Odpowiedz sobie na jedno z tych pytań i uświadom jakim jesteś hipokrytą. Chcącemu nie dzieje się krzywda, "Volenti non fit iniuria!"   
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy krzaczki konopi odpowiedziały ogniem? Jedne palanty wysłały swoje psy, które też są palantami, na wojnę z roślinami. Polska to nie kraj - to stan umysłu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Marijuana powoduje agresje. Leje kazdego po mordzie kazdego kto nazywa to narkotykiem a ludzi palacych cpunami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta muzyka :) świrują jakby coś zrobili :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oj czepiacie się po gandzi człowiek się wyluzowuje Są kraje w których pewne ilości są legalne Nikt nie mówi o chemi i dopalaczach tylko o czystej trawce która w określonej ilości nie jest aż tak szkodliwa jak się o niej mówi Coż w naszym kraju alkohol jest dozwolony i są ludzie którzy nie mają umiaru w piciu Taka rzeczywistość trochę smutna Piją biją żony dzieci chodzą brudni itd Uważam że wszystko jest dla ludzi tylko powinno być używane z głową Przecież kiedyś nawet plemiona indian żuli liście koki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaa 4mln zl - jakby dołożyć do tego podatek(23%) to by prawie 5 mln było... Chłopaki pójdą siedzieć, na miejsce naturalnego zioła pojawi się syntetyk - bo rynek nie zostanie pusty, a państwo zamiast zainkasować 1mln to jeszcze musi wydać na akcje, premie, policje, prokuratorów i sędziów :) Gdzie tu logika?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jako mieszkaniec okolic Lublina, chciałbym wykazać ogromny żal. Ponieważ rynek nadal będzie pusty, napełniony piachem.. Może innym się uda!:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
4 miliony za ledwo wykielkowane planty?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no i co z podatkami od dzierżawcy czynsz też poszedł jak psu w dupę.Same straty markowy TUR i GRYF dawne perełki zakładu także ,soki pitne z owoców i warzyw też się już przekręciły.SAME STRATY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ziolo bylo, jest i bedzie jarane.....na czarnym rynku bedzie chwilowy przestuj i moze w to miejsce na lubelszcyznie bedzie mozna kupic jakies swinstwo nieznanego pochodzenia zamiast natutalnego ziolka.Kto chce palic będzie dalej sobie palil i nigdy wam sie nie uda zlikwidowac rynku konopnego!wezcie sie lepiej za przemytnikow heroiny lub podobnego scierwa a palaczy i growerow zostawcie w spokoju!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hehe, paru chlopakow ktorzy normalnie zajmowali sie paroma roslinami, do tego nie zaplacone podatki, koszt startu plantacji 50k zl, zarobek w rok ok 1,5 miliona - tak szacunkowo patrzac na rozmiar, ile to bysmy na leczenie alkoholikow za to wydali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Ten tekst powinien nosić podtytuł „Jak zrobić z siebie głupka w pierwszych trzech słowach”. Bardzo szkoda, że szukający poklasku i taniego rozgłosu autor nie podpisał tekstu bo nazwałbym ignorantem kogoś kogo znam z imienia i nazwiska. „Ogromna plantacja marihuany” - jedna wielka manipulacja. Na początek proponuję aby autor zapoznał się z definicją słowa „plantacja”. Plantacja pod dachem - nigdy nie słyszałem takiej bzdury. A ogromna plantacja - to autor w celu edukacyjnym powinien obejrzeć „Przeminęło z wiatrem” albo „Niewolnicę Isaurę” . To co tu widzimy to co najwyżej „uprawa szklarniowa” , Sprawa druga - „plantacja marihuany” - coś takiego nie istnieje. Równie dobrze można by mówić o „hodowli golonki” bądź „uprawie korniszonów”. Tak więc tytułowa „Ogromna plantacja marihuany” to ściema a autor to manipulant, którego retoryka, może wskazywać na powiązania z żądnymi spektakularnych sukcesów policjantami. Nie zamierzałem zajmować się tematem sensowności działań i wątpliwym profesjonalizmem policjantów Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie, ale po przeczytaniu i obejrzeniu materiałów źródłowych ze strony lubelska.policja.gov.pl nie mogę się powstrzymać. Skąd wiadomo, że to konopie indyjskie (Cannabis sativa subsp. indica) a nie konopie siewne(Cannabis sativa subsp. sativa). Wydaje mi się, że tak małych roślinek nie da się rozróżnić. No chyba, że w ciągu dwóch dni wykonano jakieś super specjalistyczne testy DNA w celu ustalenia odmiany. A teraz najgorsze – Policja kłamie -Na 4 miliony złotych oszacowano wartość narkotyków...” a przecież nie znaleziono żadnych narkotyków. Pieniądze, samochody i roślinki, z których coś by wyrosło albo nie. Ale nigdzie nie ma mowy o choćby gramie nielegalnego produktu końcowego. Za to znaczna ilość używanych ubrań moim zdaniem wskazuje, że zatrzymani chcieli sobie zrobić nowe z włókna konopnego. Stosując logikę policji mógłbym być oskarżony o gwałt jako, że posiadam członka. No może troszkę mnie poniosło w końcu niektórzy policjanci tez mają członka więc sprawa by przyschła. Ale wyobraźcie sobie artykuł z takim policyjnym wnioskowaniem: ”- Znaleziono 5 tysięcy gwintowanych rur. Wartość zabezpieczonych karabinów AK Kałasznikow oszacowano na....”. Z tą myślą..... Pozdrawiam  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden był pseudokibicem,a ilu chrześcijanami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...i pomysłodawce zamiast wsadzać na 20lat powinni mianować na stanowisko w jakim ministerstwie w ktorym jest naprawde źle, i dać mu rządzić bo miał gosciu glowe na karku....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Autorowi artykulu polecam zapalic.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Ten tekst powinien nosić podtytuł „Jak zrobić z siebie głupka w pierwszych trzech słowach”. Bardzo szkoda, że szukający poklasku i taniego rozgłosu autor nie podpisał tekstu bo nazwałbym ignorantem kogoś kogo znam z imienia i nazwiska. „Ogromna plantacja marihuany” - jedna wielka manipulacja. Na początek proponuję aby autor zapoznał się z definicją słowa „plantacja”. Plantacja pod dachem - nigdy nie słyszałem takiej bzdury. A ogromna plantacja - to autor w celu edukacyjnym powinien obejrzeć „Przeminęło z wiatrem” albo „Niewolnicę Isaurę” . To co tu widzimy to co najwyżej „uprawa szklarniowa” , Sprawa druga - „plantacja marihuany” - coś takiego nie istnieje. Równie dobrze można by mówić o „hodowli golonki” bądź „uprawie korniszonów”. Tak więc tytułowa „Ogromna plantacja marihuany” to ściema a autor to manipulant, którego retoryka, może wskazywać na powiązania z żądnymi spektakularnych sukcesów policjantami. Nie zamierzałem zajmować się tematem sensowności działań i wątpliwym profesjonalizmem policjantów Wydziału Kryminalnego KWP w Lublinie, ale po przeczytaniu i obejrzeniu materiałów źródłowych ze strony lubelska.policja.gov.pl nie mogę się powstrzymać. Skąd wiadomo, że to konopie indyjskie (Cannabis sativa subsp. indica) a nie konopie siewne(Cannabis sativa subsp. sativa). Wydaje mi się, że tak małych roślinek nie da się rozróżnić. No chyba, że w ciągu dwóch dni wykonano jakieś super specjalistyczne testy DNA w celu ustalenia odmiany. A teraz najgorsze – Policja kłamie -Na 4 miliony złotych oszacowano wartość narkotyków...” a przecież nie znaleziono żadnych narkotyków. Pieniądze, samochody i roślinki, z których coś by wyrosło albo nie. Ale nigdzie nie ma mowy o choćby gramie nielegalnego produktu końcowego. Za to znaczna ilość używanych ubrań moim zdaniem wskazuje, że zatrzymani chcieli sobie zrobić nowe z włókna konopnego. Stosując logikę policji mógłbym być oskarżony o gwałt jako, że posiadam członka. No może troszkę mnie poniosło w końcu niektórzy policjanci tez mają członka więc sprawa by przyschła. Ale wyobraźcie sobie artykuł z takim policyjnym wnioskowaniem: ”- Znaleziono 5 tysięcy gwintowanych rur. Wartość zabezpieczonych karabinów AK Kałasznikow oszacowano na....”. Z tą myślą..... Pozdrawiam
Teee... filozof! Nie "gwałt", ale zgwałcenie. Gwałt to chyba tobuie się dzieje, że znowu marycha podrożeje, bo policja znalazła pięć tysięcy sadzonek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeden był pseudokibicem,a ilu chrześcijanami?
A po co tu chrześcijan wciągasz??!! Może tam byli sami protestanci..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Od razu na naszych ulicach zrobiło się bezpieczniej....  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahaha co za idiota to dzieło popełnił. ...."Zatrzymano pięciu mieszkańców Lublina i okolic, w tym jednego pseudokibica...." , jednego fana muzyki disco polo, jednego miłośnika leśnych spacerów, jednego pseudokucharza i tatę gimnazjalisty.
nie wiem kto większy ! to była po prostu dodatkowa  informacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PROSZE MI TERAZ POWIEDZIEC KTO JEST NIEBEZPIECZNY?? LUDZIE Z BRONIA CZY ROSLINA? JESLI RZAD ZALEGALIZUJE MARIHUANE UDZIE PALACY JA A JEST ICH OKOLO 2 MILIONY W POLSCE BEDA KUPOWAC W SKLEPAH I PANSTWO NA TYM ZAROBI A NIE OD DILEROW I PIENIAZKI DO MAFII.. AJ ZAPOMNIALEM PRZEPRASZAM. PRZECIEZ W POLSCE MAFIA TO RZAD :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...